MONTAŻ

MONTAŻ


Posiadamy własne ekipy montażowe, składające się z profesjonalistów wyspecjalizowanych w naklejaniu fototapet i aplikacji folii. Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia i materiały do naklejania. Pracujemy na mocnych, sprawdzonych i profesjonalnych klejach. Przed montażem szczegółowo ustalamy i, w razie potrzeby, udzielamy instrukcji jak powinna być przygotowana ściana pod fototapetę. Dzięki zastosowaniu świetnych materiałów i umiejętności profesjonalnych montażystów, zawsze udzielamy 2-letniej gwarancji - zarówno na prawidłowy montaż jak i nieodklejanie się fototapety od ścian.

Montaż wykonujemy na terenie całego kraju.

NASZE REALIZACJE

DLACZEGO MY?

WŁASNY ZESPÓŁ

WŁASNY ZESPÓŁ

Mamy własny zespół ludzi, którzy zajmują się drukiem i montażem. Najważniejsze jest to, że nasi montażyści mają ogromne doświadczenie w naklejaniu fototapet, a nie zwykłych tapet. Od dawna z nimi współpracujemy i ręczymy za ich profesjonalizm. Możecie Państwo nam zaufać.

CAŁA POLSKA

CAŁA POLSKA

Na stałe mamy ekipy w kilku miastach: Wrocław, Warszawa, Śląsk, Poznań, Kraków, Łódź, Praga (Czechy). Jednak jesteśmy w stanie dojechać wszędzie!