FOTOTAPETY

MATERIAŁY


Drukiem i montażem fototapet zajmujemy się od kilku lat. Testowaliśmy każdy możliwy materiał i wybraliśmy gruby, syntetyczny papier z domieszką lateksu, dzięki czemu wydruk jest fotorealistyczny, a kolory żywe i intensywne. Każda fototapeta pokryta jest winylowym laminatem, przez co jest wodoodporna, odporna na zabrudzenia. Można ją myć, czyścić na mokro.

Nasze fototapety docięte są na styk, nie posiadają zakładek czy marginesów. Precyzyjne docięcia poszczególnych brytów sprawiają, że łączenia są praktycznie niewidoczne. Papier przeszedł pozytywnie test na rozprzestrzenianie się płomieni a laminat posiada certyfikat zmywalności, co jest niezbędne przy odbiorach Sanepidu. Jesteśmy pewni jakości swojego produktu i dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji na fototapety.

Oprócz fototapet, w naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju folie samoprzylepne, szronione, witrażowe, plotowane naklejki oraz płyty PCV, pleksi.


DRUK


Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy, co gwarantuje świetną jakość druku. Do wydruków stosujemy tylko i wyłącznie ekologiczne materiały. Dzięki laminatowi nasze fototapety są bezwonne i nie wydzielają toksycznych substancji, więc bez przeszkód można je stosować we wnętrzach. Fototapety drukujemy na najszerszych maszynach na rynku dlatego jesteśmy w stanie osiągnąć prawie 150 cm szerokość pojedynczego brytu. Szersze bryty to mniej łączeń, mniej łączeń to lepszy efekt wizualny.

Pozytywne testy na rozprzestrzenianie się płomieni i certyfikat na zmywalność pozwalają bez obaw stosować nasze fototapety w szpitalach, gabinetach lekarskich, restauracjach, hotelach i wszystkich miejscach użyteczności publicznej.

DOCIĘCIE


Oprócz jakości wydruku, największą wagę przywiązujemy do precyzji docięć poszczególnych brytów. Aby fototapeta świetnie wyglądała na ścianie, niezbędne jest docięcie krawędzi w ten sposób, aby łączenia brytów były jak najmniej widoczne. Przez długoletnie doświadczenie w produkcji i montażu opracowaliśmy metodę cięcia krawędzi brytów pod kątem, przez co łączenia są praktycznie niewidoczne. Nasze fototapety nie mają „zębów” na łączeniu albo białych pionowych „kresek” po nieprecyzyjnym cięciu trymerem lub tępym nożu.

Precyzja cięć gwarantuje świetny efekt wizualny, a to jest dla nas najważniejsze!

NASZE REALIZACJE